Není ranger jako ranger

Ranger DX800

Ranger DX800

Ranger DX800 je vrtací souprava, která svými vynikajícími vlastnostmi a neuvěřitelnou univerzálností představuje absolutní špičku v oboru. Modelová řada Ranger DX společnosti Sandvik byla představena v roce 1996. Od té doby bylo prodáno více jak 3 500 strojů, které si vydobyly skvělé renomé na všech kontinentech.

Ranger DX800 (15 600 kg, 64 – 127 mm) má prostřednictvím otočné nástavby takový vertikální dosah, ke kterému se konkurenční modely ani neblíží a který spolu s lomeným vrtacím ramenem zajistí při vysokém výkonu kladiva HF810T univerzálnost nasazení pro lomy (vrtání více vrtů z jednoho místa či pojezdem po řadě, perfektní výhled do vrtu), dopravní a liniové stavby (výška nasazení vrtu, stabilita stroje v nerovném terénu) nebo aplikace ve stavebnictví.

Srdcem stroje je vysokofrekvenční vrtací kladivo HT810 (245 kg/23 kW), které je robustní a odolné konstrukce, těžký píst a rozvody okolo zamezují tlakovým ztrátám a zvyšují energii úderu.

Průběžné inovace a reakce na uživatelské zkušenosti přinesly razantní úsporu provozních nákladů na 1 m vrtu a to především ve spotřebě pohonných hmot.

 

Mohlo by vás zajímat:
Přilba, která vidí, mluví a poslouchá
Budou roboti těžit pod vodou?