Novým mluvčím OKD je Ivo Čelechovský

Nový mluvčí OKD Ivo Čelechovský.

Novým mluvčím černouhelné firmy OKD je od září Ivo Čelechovský. Ve funkci po dvou letech střídá Marka Síbrta, který nyní působí na postu mluvčího společnosti Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava.

Čelechovský posledních devět let pracoval na Hornicko-geologické fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava jako první asistent profesora Vladimíra Slivky. Dříve pracoval jako redaktor České televize a později Českého rozhlasu. Jako mluvčí působil v Nové huti (nyní ArcellorMittal). Jako ředitel odboru vnějších vztahů a mluvčí pracoval také v kopřivnické automobilce Tatra.

Čtěte také: OKD není mrtvá společnost, říká její šéf

„Věřte, že poslední dva roky nebyly v pozici mluvčího OKD jednoduché,“ uvedl Síbrt, který v OKD předtím působil tři roky na pozici PR poradce a projektového manažera.

Společnost OKD, kterou vlastní NWR, je jediným producentem černého uhlí v České republice. Těží jej v hlubinných dolech v ostravsko-karvinském revíru v jižní části Hornoslezské uhelné pánve. Firmu dlouhodobě trápí především pokles cen uhlí.

Mohlo by vás zajímat:
Miliardář Krúpa chce vydělat na NWR
Vláda se bojí Ostravska, ale Ústecko neřeší
OKD dala na rekultivace rekordních 331 milionů1 komentář

Vstup do diskuze
  1. Michalisko Vincent

    Přečetl jsem si vcera tiskovou zpravu OKD pod kterou jste podepsany jste pro mě obyčejný lhář i celé vedení OKD,podavate špatné deziinformace,vaše tisková zpráva zněla doslovně.Čtyři lehce zranění.jeden zlomená noha a jeden poranění hrudníku.takže poranění hrudníku je podle vás propichnuta plíce,vnitrni krvácení jater a sleziny a poraněná pánev,dotyčný leží na oddělení intenzívní péče traumatologie Ostrava Poruba.Bud jste úplný idiot nebo si necháte vědomě platit za lhaní.Doufám že se můžete podívat své rodině pokud máte manželku a děti do očí.Michalisko Vincent


Přidej vlastní názor