Tykačovi a primátor Mostu přivítali prvního občánka

prvni-obcanek_compressed

Prvnímu novorozenci roku 2017 popřál do života hodně zdraví a štěstí finančník Tykač. Foto: Severní energetická

Ivana a Pavel Tykačovi dnes společně s primátorem Mostu Janem Paparegou přivítali na zmodernizovaném oddělení šestinedělí mostecké porodnice prvního Mostečana roku 2017.                                                       

Malý Lukášek Pasterniak přišel na svět 1. ledna v 16:05. Manželé Tykačovi chlapečkovi a jeho mamince Ladě Pejzlové předali pamětní dukát a dar v hodnotě 20 000 korun. Stejnou částkou obdaruje nového občánka také město Most, a to počátkem února při slavnostním aktu v obřadní síni magistrátu.

Čtěte také:
Miliardář koupil přístroj, který rozezná nádor
V Mostě už se bude rodit v novém

Město Most obdarovává svého prvního Mostečánka už tradičně, a ani letos tomu nebude jinak. Těším se na další setkání s Lukáškem i jeho nejbližšími a přeji mu samozřejmě pevné zdraví a láskyplné rodinné zázemí po celý život,“ sdělil primátor Mostu Jan Paparega.

Prvnímu novorozenci roku 2017 přeji do života hodně zdraví a štěstí, stejně jako všem dalším dětem, které se v rekonstruované porodnici narodí,” uvedl finančník Tykač, který v posledních dvou letech prostřednictvím společnosti Vršanská uhelná poskytl na rekonstrukci mostecké porodnice a zdravotnické vybavení zdejší nemocnice 10 milionů korun.

Mohlo by vás zajímat:
Školy dostaly díky uhlí už 10 miliónů
Projekt Tykačových už nakrmil tisíce školáků
Chytré hlavy vymyslely průmyslovce nové studio