Přiveď nové horníky a získej finanční odměnu

Doba čtení:1 m, 11 s

Ilustrační foto: OKD

Od začátku roku nabízí společnost OKD odměnu za přivedení nového důlního zaměstnance ve výši 20 000 korun. Na odměnu má nárok každý stávající zaměstnanec společnosti OKD, který pro ni získá nového zaměstnance na důlní pozici. Jedná se o horníky raziče a rubače, důlní zámečníky, elektromontéry a horníky ostatních činností.

V praxi je potřeba, aby nový zájemce o práci v rámci své registrace v Poradenském centru OKD v Karviné uvedl do formuláře Čestného prohlášení jako doporučující osobu pro jeho přijetí stávajícího zaměstnance společnosti. Musí uvést celé jméno a příjmení doporučující osoby a datum jejího narození. Všechny tyto potřebné náležitosti musí zájemce uvést do Čestného prohlášení již při samotné registraci, dodatečné určení nebo změna doporučující osoby není možná, napsal Měsíčník Horník.

ČEZ dá miliardy do prodloužení životnosti Dukovan

Odměna bude stávajícímu doporučujícímu zaměstnanci vyplacena po odpracování prvních 4 měsíců novým zaměstnancem, který v daném období odpracuje alespoň 85 % povinných dnů, přičemž dovolená se započítává do odpracované doby, dále bude stále v pracovním poměru, nebude ve výpovědní lhůtě a v daném období neměl neomluvenou absenci. Odměna za přivedení se netýká ředitelů společnosti a zaměstnanců Centra personálních služeb.

Informace k odměně za přivedení jsou dostupné na náborovém webu www.pracevokd.cz v sekci Pracuji v OKD. Zároveň jsou zde uvedeny podrobné informace k poptávaným důlním pozicím. Případné dotazy zodpoví konzultantky Poradenského centra OKD v Karviné.