Den horníků letos oslaví Sev.en Energy netradičně

Foto: Severní energetická

Společnosti skupiny Sev.en Energy si i letos chtějí připomenout Den horníků. Oslavy ale budou tentokrát probíhat v trochu jiném duchu. Budou totiž vzhledem k pandemii koronaviru na více místech.

Pravidla pro pořádání kulturních a společenských akcí se neustále mění, takže raději než uspořádat jednu velkou akci, nabídneme zaměstnancům jiný zážitek. Obrátili jsme se na spolky a organizace, které v uplynulých letech získaly podporu z firemního 7Grantu a požádali je, zda by během víkendu od 10. do 12. září nepřipravily a neukázaly zaměstnancům společností skupiny Sev.en Energy, čím se zabývají. Nechali jsme na nich, zda zvolí formu dne otevřených dveří nebo zda v jednom z těchto dní připraví pro návštěvníky ukázkový program,“ vysvětlila mluvčí skupiny Sev.en Energy Gabriela Sáričková Benešová.

Čtěte také:
Budoucnost Ústeckého kraje bude v bateriích i vodíku
Emise z energetiky klesají, z dopravy naopak rostou

Lidé si proto budou moci vybrat z nabídky spolků a organizací ve všech severočeských regionech, kde skupina Sev.en Energy působí. Stačí si jen najít to, co je nejvíce zajímá a vypravit se na konkrétní místo. Například do chomutovské pobočky Národního technického muzea prohlédnout si železniční expozici, případně si zaveslovat na trenažeru ve vodáckém klubu Louny. V průběhu srpna budou jednotlivá místa i termíny upřesněny a objeví se postupně na intranetu, nástěnkách i sociálních sítích.