Doba čtení:1 m, 20 s
Specialitu si připravili členové hornického klubu z bývalého Dolu Gabriela v podobě dětského uvedení do havířského cechu – Skoku přes kůži! Foto: OKD

Nadace OKD odtajnila již s předstihem podrobnosti svého tradičního městečka, které chystá na 8. června do karvinského Parku B. Němcové, kde bude pokračovat dvoudenní program společné akce těžařů a města Dny Karviné a Hornické slavnosti 2024. V pátek 7. června tady zábavu pro malé a velké zajistí Městský dům kultury Karviná.

U nás se tradičně mohou děti i dospělí těšit na dvě zóny, a to kreativní a sportovní. V té první si vlastnoručně něco hezkého vyrobí a odnesou domů na památku. A ve druhé je čeká pestrá nabídka sportovních aktivit, které si mohou vyzkoušet. Nebude chybět horolezecká stěna. Samozřejmostí je malování na obličej a air-brush tetování i oblíbený fotokoutek,“ říká nadační projektová manažerka Silvie Balčíková.

OKD a Třinecké železárny plánují i pouhelnou spolupráci

Specialitu si připravili členové hornického klubu z bývalého Dolu Gabriela v podobě dětského uvedení do havířského cechu – Skoku přes kůži! Letos se v Nadačním městečku objeví znovu i cirkusové šapitó, kde budou workshopy (hula hoops, míčky, talíře, kuželky, poi, tyče, šátky, flower stick), a také aktivity okolo stanu (velké dřevěné domino, stoleček se stavěním akrobatů, házení kroužků, střílení z luku šípy bez ostré špičky, velké dřevěné pexeso cirkus …). A v sousedství dětské zóny na scénách v parku Boženy Němcové a na Masarykově náměstí vystoupí například David Koller, Monkey Business, Doga, Desmod, Lenny, Petr Bende, Adam Ďurica, We Are Domi, Vojtěch Dyk a kapela D.Y.K. či AC/CZ.

Close

Generic selectors
Pouze přesná schoda
Hledat v titulcích
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
Hledat pouze v kategorii
Energetická bezpečnost
Komentáře
Rozhovor
Videa
Z domova
Zajímavosti
Ze světa