Největší uhelku chce Polsko zavřít do roku 2036
Polské úřady se chystají do roku 2036 uzavřít hnědouhelnou elektrárnu Belchatów, vyplývá z plánu zveřejněného Lodžským vojvodstvím. Podle agentury Reuters jde o nejvíce znečišťující elektrárnu v Evropě.
