Doba čtení:1 m, 33 s
V nabídce je až devět rodinných domů o ploše od 108 do 149 metrů čtverečních. Foto: Sokolovská uhelná

Hledáte nový dům, máte vysoké požadavky na kvalitu, ale nechcete mít starosti s jeho výstavbou? Sokolovská uhelná nabízí zájemcům řešení. Dům na klíč v lokalitě Svatava – Podlesí.

Sokolovská uhelná plánuje ve spolupráci se společností Liapor v této lokalitě vybudovat až devět rodinných domů o ploše od 108 do 149 metrů čtverečních.

Projekt láká na to, že de o slunnou lokalitu, která se nachází v klidné části obce s nerušeným výhledem do zalesněné přírody. Domy jsou nabízeny ve třech typových provedeních: PLUTOS – 149 m2, HELIOS – 131 m2, NOTOS – 108 m2, na pozemcích o rozloze cca 1000 m2. Kompletní výstavbu rodinného domu provádí dceřiná společnost SUAS-Stavební společně s Liaporem. Zákazníkům jsou domy nabízeny ve formě dodávky NA KLÍČ nebo jako DŮM K DOKONČENÍ.

Čtěte také:
Krušné horory míří k sousedům
Motorkáři ze šachty přijeli pobavit hendikepované

Nejlevnější dům se cenově vejde do dvou milionů korun, dalších necelých 1,5 milionu je třeba vynaložit na nákup pozemku.

Sokolovská uhelná je jedním z největších nezávislých výrobců elektrické energie v České republice a zároveň nejmenší hnědouhelnou těžební společností. Firma byla založena v roce 1994 Fondem národního majetku. O deset let později došlo k její plné privatizaci a vzniku následnické organizace Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. Ročně firma vytěží kolem 6,3 milionů tun hnědého uhlí v lomu Jiří ve Vintířově. Z celkového objemu hnědého uhlí přibližně 50 procent směřuje k tuzemským i zahraničním zákazníkům. Druhou polovinu firma zušlechťuje v rámci vlastních kapacit. Vyrobí tak ročně kolem 3500 GWh elektrické energie a zásobuje teplem Karlovy Vary i dalších města v regionu.

Mohlo by vás zajímat:
Jezero Medard bude patřit mezi západočeské unikáty
Jezero Most bude rájem pro rybáře
Z lomu je třetí největší jezero v ČR