Hasiči Severní energetické získali ocenění

Hasičský záchranný sbor Severní energetické je platnou součástí Integrovaného záchranného systému města Most. Foto: wikipedia.org

Významné ocenění za svou práci převzali z rukou primátora Mostu Jana Paparegy tento týden vybraní členové záchranných a bezpečnostních sborů. Primátor města ocenil sedm policistů, sedm strážníků městské policie, tři dobrovolné a šest profesionálních hasičů, čtyři zdravotní záchranáře a jednoho zástupce vodní záchranné služby.

Mezi oceněnými byly i čtyři ženy z řad městské a kriminální policie, hasičů a záchranné služby, napsal týdeník Homér. Ocenění za dlouhodobé příkladné pracovní úsilí a úspěšnou činnost převzali také dva členové Hasičského záchranného sboru Severní energetické Jiří Stříbrný a Valentin Kopp. „Jiří Stříbrný vykonává službu od roku 1980. Na základě svých znalostí, schopností a zodpovědného přístupu k výkonu služby, byl již v roce 1988 ustanoven do funkce velitele směny a trvale vykazuje velmi dobré organizační schopnosti na úseku řízení zaměstnanců-hasičů. Pan Valentin Kopp v současnosti vykonává funkci hasič – strojník. Za dobu své působnosti u HZSP se podílel na zdolávání mnoha mimořádných událostí většího rozsahu, jako například povodní a požárů v chemickém průmyslu,“ zaznělo při předávání ocenění.

Čtěte také:
Těžaři hledají nové zaměstnance už mezi učni
Těžaři přiblížili žákům chemii

Snaha města Mostu oceňovat každoročně členy záchranných a bezpečnostních složek je chvályhodná. Jsme rádi, že jsou mezi ně zahrnuti i členové Hasičského záchranného sboru Severní energetické. Ačkoli se jedná o podnikové hasiče, jsou také velmi platnou součástí Integrovaného záchranného systému v regionu a svou profesionalitu mnohokrát prokázali i při náročných zásazích mimo těžební lokality. Podobné ocenění jim, stejně jako ostatním členům záchranných a bezpečnostních složek, právem náleží,“ uvedla za skupinu Sev.en Energy mluvčí Gabriela Sáričková Benešová.

Mohlo by vás zajímat:
Ze starého lomu je špičkové golfové hřiště
VIDEO: Jezero Most napuštěné za minutu
Po bagrech zůstaly mokřady a čistá voda