Doba čtení:1 m, 12 s
Společnost MST Global se sídlem v Sydney již 30 let spolupracuje se zákazníky z oblasti těžby a tunelování na digitálních strategiích pro zvýšení bezpečnosti a produktivity.

Společnost Komatsu Ltd. oznámila, že se dohodla na akvizici společnosti Mine Site Technologies Ltd., poskytovatele platforem pro optimalizaci provozu v podzemí, které využívají komunikační zařízení a systémy pro sledování polohy. Očekává se, že akvizice bude dokončena 1. července 2022.

„Vzhledem k tomu, že celosvětová poptávka po základních zdrojích vyžaduje, aby zákazníci společnosti Komatsu otvírali nová naleziště nerostných surovin pod zemí, společnost rychle vyvíjí nové technologie, zařízení a řešení, která podpoří budoucí potřeby tohoto odvětví,“ citoval server elkodaily.com z oznámení společnosti Komatsu.

Komatsu, která svým zákazníkům umožňuje stále více využívat digitalizaci a automatizaci ke zvýšení bezpečnosti a produktivity, plánuje spolupracovat s MST Global a pomáhat zákazníkům budovat digitální ekosystémy s informacemi a výstrahami v reálném čase, hlasovými a komunikačními technologiemi, softwarovými řešeními, robustní síťovou infrastrukturou a bezdrátovými a geoprostorovými technologiemi.

Vrátí se největší britský plynový zásobník do hry?

Společně budou společnosti pracovat na zvýšení dostupnosti vysokorychlostní digitální komunikace s nízkou latencí, která je nezbytná pro zajištění kritické komunikace, integraci senzorů IoT, zvýšení objemu sdělovaných informací a umožnění sledování, monitorování a automatizace důlních provozů v reálném čase.“

Společnost MST Global se sídlem v Sydney již 30 let spolupracuje se zákazníky z oblasti těžby a tunelování na digitálních strategiích pro zvýšení bezpečnosti a produktivity.