Doba čtení:55 s
Vítězná fotografie Petra Duška z chvaletické elektrárny.

Skupina Sev.en Energy výrazně zabodovala ve třetím ročníku celorepublikové soutěže Czech Industry Challenge (CICH), která se konala pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu. Výsledky byly vyhlášeny ve druhé polovině září na slavnostním galavečeru v Praze. Skupina Sev.en Energy se letos Czech Industry Challenge účastnila poprvé a hned zabodovala ve všech kategoriích, do nichž se přihlásila.

První místo získal v kategorii průmyslové fotografie snímek Petra Duška z Elektrárny Chvaletice. Další dvě přihlášené fotografie – z oprav turbíny na bloku 6 Elektrárny Počerady a noční snímek Martina Fraňka z lomu Vršany, budou součástí letošního ročníku putovní osvětové fotovýstavy Czech Industry Photo.

Čtěte také:
Elektrárna Chvaletice má nejnižší emise SO2 v historii
Matušovská: Od uhlí nesmíme utéct zbrkle

Druhé místo získala skupina Sev.en Energy v kategorii firemní webové stránky a také v kategorii Netradiční interní komunikace za virtuální bistro, které mohou využívat zaměstnanci ve facebookové skupině 7SPOLU. Celorepubliková iniciativa Czech Industry Challenge (CICH) má napomoci proaktivním firmám budovat značku zaměstnavatele a podpořit zaměstnávání v rozmanitých odvětvích českého průmyslu.

Close

Generic selectors
Pouze přesná schoda
Hledat v titulcích
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
Hledat pouze v kategorii
Energetická bezpečnost
Komentáře
Rozhovor
Videa
Z domova
Zajímavosti
Ze světa