Doba čtení:1 m, 14 s
Sev.en Hockey Cup Foto: Sev.en Energy

Litvínov, Kladno, Pardubice a Zlín. Města, která mají v hokejovém světě zvuk, a protože v jejich okolí podniká skupina Sev.en Energy, zrodil se nápad na vzájemné propojení a vznikl turnaj pro mladé hokejisty Sev.en Hockey Cup, který se od loňského roku postupně zastavuje ve všech čtyřech městech.

Turnaj odstartoval loni v  říjnu v  Litvínově za účasti hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a olympijského vítěze a mistra světa Martina Ručinského, který se stal jeho patronem. Odtud se čtyři celky deváťáků přesunuly na zimní stadiony v Pardubicích a ve Zlíně. Prvního března je čeká poslední zastávka v  Kladně, kde se premiérový ročník Sev.en Hockey Cup uzavře.

Čtěte také:
Těžaři hledají nové zaměstnance už mezi učni
Těžaři přiblížili žákům chemii

Tabulku po třech kolech vedou deváťáci z Litvínova, kteří si vedli nejlépe v prosincovém měření sil všech čtyř klubů na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. Severočeši se předvedli v nejlepším světle a neprohráli ani jediný zápas. Zda se jim bude stejně dařit i v Kladně, nebo se jim turnajovou trofej pokusí „vyfouknout“ Berani ze Zlína, se můžete přijít přesvědčit na vlastní oči na kladenský zimní stadion. Na domácím ledě určitě budou chtít zabodovat i zdejší Rytíři a ani pardubické Dynamo se nepochybně jen tak nevzdá.

Mohlo by vás zajímat:
Ze starého lomu je špičkové golfové hřiště
VIDEO: Jezero Most napuštěné za minutu
Po bagrech zůstaly mokřady a čistá voda