Doba čtení:46 s
Ilustrační foto: Důlní noviny

Mostecké házenkářky, jejichž hlavním partnerem je těžební společnosti Vršanská uhelná, mají třetí titul. Černí andělé ve třetím rozhodujícím zápase finále českého play off doma porazili družstvo Poruby. Napsal Mostecký deník.

Mostečanky před rozbouřenou halou nepřipustily žádné drama, i když tak hladký průběh jako v sobotu k vidění nebyl. „Je to třetí titul. Tohle se nikdy neomrzí,“ smála se po zápase šťastná brankářka Müllnerová.

Mostecké házenkářky letos obhájily také Český pohár. „Díky dlouhodobé podpoře Vršanské uhelné naše družstvo poslední tři roky dosahuje nejvyšších úspěchů na házenkářské scéně, bez finanční podpory Vršanské uhelné, statutárního města Most a drobných partnerů by bylo obtížné tyto úspěchy obhajovat,“ sdělila serveru iUHLI.cz místopředsedkyně klubu Pavla Chotěborská. Dodala, že finanční podpora je důležitá k zabezpečení chodu klubu.

„Házená se stala v Mostě sportovním fenoménem a nemá v městě konkurenci,“ poznamenal generální ředitel Vršanské uhelné Vladimír Rouček.

Close

Generic selectors
Pouze přesná schoda
Hledat v titulcích
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
Hledat pouze v kategorii
Energetická bezpečnost
Komentáře
Rozhovor
Videa
Z domova
Zajímavosti
Ze světa