Hasiči převzali ocenění za nasazení v době pandemie

Ocenění od města obdrželo celkem 29 mužů a tři ženy z řad profesionálních a dobrovolných hasičů, zdravotních i vodních záchranářů, policistů a strážníků městské policie. Foto: Magistrát Most

Dvaatřicet pracovníků složek integrovaného záchranného systému, které působí na území města Mostu, ocenil začátkem června primátor Jan Paparega. Ocenění za významný přínos ve svých profesích v roce 2020 obdržela také trojice hasičů Severní energetické.

Je mi ctí, že vám dnes mohu předat ocenění, na které vás navrhli vaši vedoucí pracovníci,“ uvedl mimo jiné Jan Paparega ve svém úvodním projevu. „Díky vašemu nasazení můžeme žít s vírou, že nás nenecháte napospas momentálnímu krizovému stavu a že se na vaši profesionální pomoc v těžkých okamžicích můžeme spolehnout,“ dodal.

Čtěte také:
Unikátní obr šel do zaslouženého důchodu
Caterpillar snížil odhad tržeb a zisků

Za obětavý a mimořádný přístup k plnění pracovních úkolů spojených s bojem proti koronavirové pandemii ve skupině Sev.en Energy obdrželi ocenění a dárek hasič strojník Josef Bajko a velitelé družstva Marek Kindl a Miloslav Novák. Společně se svými kolegy každodenně zajišťovali dezinfekci a ozonizaci vnitřních prostor, preventivní dezinfekční postřiky ve společných prostorách ve společnostech Sev.en Energy a další související práce. Ocenění od města obdrželo celkem 29 mužů a tři ženy z řad profesionálních a dobrovolných hasičů, zdravotních i vodních záchranářů, policistů a strážníků městské policie.