Doba čtení:2 m, 0 s
Srpnovým tématem je elektromobilita a především síť nabíjecích stanic pro elektrokola v Ústeckém a Pardubickém kraji pod hlavičkou Sev.en Energy for Bikers. Foto: Sev.en Energy

Letní soutěž 7tour, kterou Sev.en Energy připravila pro všechny aktivní sportovce, ale i turisty nebo rodiny s dětmi, pokračuje i v druhé polovině prázdnin.

Na Facebooku 7tour či na webových stránkách www.7tour.cz může každý, kdo se chce zapojit do soutěže, najít každý měsíc počínaje červnem jeden nový turistický cíl. Pak už jen stačí vypravit se za ním s rodinou či přáteli, vyfotit se a snímek sdílet na Facebooku nebo Instagramu s hashtagem #7tour.

Čtěte také:
Tykač: Konec uhlí ano, ale s rozumem
Česko je ve fotovoltaice závislé na Číně

Důležité je také připsat svůj tip pro ostatní, kam se v okolí ještě vydat a co dalšího je možné během výletu zažít. Prvním cílem, který se zájemcům otevřel v červnu, byla cyklotrasa 7eko track, v červenci mohli turisté vyrazit do Podkrušnohorského technického muzea, kde se veřejnosti nedávno otevřela nová expozice hlubinného dobývání s maketou štoly.

Srpnovým tématem je elektromobilita a především síť nabíjecích stanic pro elektrokola v Ústeckém a Pardubickém kraji pod hlavičkou Sev.en Energy for Bikers. Celou síť nabíjecích stanic najdete na webových stránkách projektu http://www.74b.cz/ nebo na Facebooku nabijimeelektrokola. A pokud se vyfotíte u jedné z nabíječek, budete sdílet fotografii na Facebooku 7tour a připojíte tip, kam v okolí ještě vyrazit, máte šanci na výhru. V září budou soutěžící na 7tour strašit Krušné horory. Tedy tajemná místa s příběhem, spojená s hledáním kešek.

Bonusem pro všechny aktivní turisty bude v říjnu nové Muzeum krytu civilní obrany v Teplárně Kladno. K vidění je tu veškeré vybavení, kterým podobné kryty v minulém století disponovaly. Muzeum není běžně přístupné, otevírat se bude jen při mimořádných příležitostech a ve zvláštních termínech. Jeden z nich bude připraven na říjen. Určen bude jen pro ty, kteří si místo zajistí přes Facebook 7tour. Hlídejte proto pečlivě sociální sítě, ať tuto mimořádnou událost nezmeškáte. Prohlídka muzea je jen pro omezený počet turistů, není proto zařazena do soutěže 7tour.

Z turistů, kteří navštíví každou ze čtyř nabízených aktivit a inspirují ostatní, vylosujeme v říjnu tři vítěze. Pokud jste některý z prvních cílů ještě nestihli navštívit, můžete to udělat i zpětně a stále máte šanci na atraktivní výhru v podobě zážitků pro jednotlivce, páry i celou rodinu.