Doly a lomy ve virtuální prohlídce

Ilustrační foto: Oldřich Hájek

Prostřednictvím virtuální prohlídky můžete shlédnout několik zajímavých uhelných lokalit. Ilustrační foto: Oldřich Hájek

Pokud fandíte uhlí, tak jste už zcela určitě museli někdy zavítat do nějakého hornického muzea, nebo dokonce přímo naživo shlédli práci velkostrojů v některém z lomů. Že tomu tak není? Máme pro vás rychlé řešení. Navštivte ještě dnes vybrané lokality alespoň prostřednictvím virtuální prohlídky.

Virtuální prohlídky jsou oblíbeným nástrojem, který se uchytil zejména mezi realitními makléři. Ti si uvědomili, že disponují občas natolik zajímavou nemovitostí, kterou je škoda odprezentovat pouze klasickou fotografií. A tak se v realitním byznyse uchytily virtuální prohlídky, prostřednictvím kterých si zájemce o nový dům či byt udělal o dané nemovitosti mnohem lepší obrázek.

Čtěte také:
Nahlédněte do historie uhlobaronů
Michal vás seznámí s Ograbulemi

Tato technologie má ovšem potenciál v celé řadě oborů. Jedním z nich je prezentace zajímavých turistických lokalit. Zajímavým projektem v této oblasti jsou internetové stránky, které najdete pod odkazem www.360travel.cz a které jsou právě postavené na rotujících obrázcích. Na své si zde přijdou také fanoušci uhlí.

Portál totiž disponuje i kategorií, která je zaměřená přímo na doly a lomy. Pod tímto webovým odkazem se aktuálně nachází hned osm zajímavých hornických lokalit. Prostřednictvím virtuální prohlídky tak budete moci shlédnout několik zajímavých záběrů z lokalit jako jsou Důl Bílina, Důl Hlubina, Důl Michal, Důl Tušimice, Krupka, Landek park, Lom Československá armáda nebo Podkrušnohorské technické muzeum. Možná vás tyto rotující obrázky dostanou natolik, že příště se už do těchto míst vydáte osobně.

Mohlo by vás zajímat: