Doba čtení:1 m, 11 s

Společnost LiuGong využila nedávného veletrhu ConExpo-Con/Agg, aby představila první komerčně dostupný elektrický kolový nakladač střední velikosti na světě, model 856H-E Max. Pohon nakladače zajišťuje velkokapacitní lithium-iontová fosfátová baterie o kapacitě 432 kWh od výrobce baterií CATL. Stroj vydrží pracovat 10 hodin pro lehké aplikace a 8 hodin pro těžké aplikace.

Model 856H-E MAX je vybaven inteligentními ovládacími prvky a konstrukcí zaměřenou na obsluhu, včetně hydrauliky snímající zatížení, převodovky EAT700 s elektroproporcionálním ventilem pro rychlé a plynulé řazení a nezávislého ovládání pohonu dvou motorů pro větší hydraulický zdvih. Je vybaven také inteligentním systémem správy baterie, kterou lze rychle nabít za 90 minut, napsal server equipmentworld.com.

Inteligentní systém automatického kopání LiuGong automaticky provádí opakované kopací cykly, aby se snížila únava obsluhy. Jeho elektrická řídicí skříň rovněž zvyšuje účinnost převodovky ve srovnání s běžnými stroji, uvádí společnost.

Báňské vlečky opět vozí turisty

LiuGong uvádí, že model 856H-E Max nabízí nejvyšší úroveň bezpečnosti, viditelnosti a komfortu, včetně plné ochrany ROPS a konstrukce kabiny, která výrazně snižuje prašnost a hlučnost.

Jeho spolehlivost posiluje kabelový svazek s krytím IP67 a vodotěsný integrovaný bateriový balíček. To vše je podpořeno standardní pětiletou nebo 10 000hodinovou zárukou na baterii, motor a řídicí jednotku.

Model 856H-E Max je součástí rostoucí řady elektrických stavebních strojů společnosti určených pro pracoviště, kde nejsou povoleny tradiční spalovací motory, nebo pro stálé provozy, kde mají investice do nabíjecí infrastruktury smysl.