Kolo pro nadaného braňanského školáka

Severočeské doly jsou tradičním partnerem oslav konce školního roku. Ilustrační foto: sdas.cz

V Braňanech odstartovaly prázdniny tradiční velkou oslavou konce školního roku. Během zábavného dopoledne plného her a hudby byli oceněni žáci s nejlepším prospěchem. Severočeské doly opět udělaly radost všem braňanským školákům.

Ve spolupráci s obecním úřadem, zaměstnanci školy a místního Selského dvora – statku plného koní a poníků – připravily Severočeské doly přímo v areálu školy zábavné dopoledne plné nejrůznějších soutěží, projížděk na koních a vystoupení zpěváků z úspěšného muzikálu Děti ráje.

Čtěte také:
Báňský úřad v Mostě znovu ve svém sídle
VIDEO: Jezero Most napuštěné za minutu

Vrcholem programu bylo poděkování jedničkářům a nejlepším žákům a předání praktického daru žákovi osmé třídy Michaelovi Katzenbergovi. Za dlouhodobě vyrovnané školní výsledky a zájem o práci ve škole převzal od generálního ředitele Iva Pěgřímka horské kolo opatřené logy SD Group a Za Braňany krásnější.

Gratulaci připojili také braňanský starosta Petr Škanta a ředitel strategie a komunikace Rudolf Kozák. „Vážíme si dlouholeté podpory naší školy. Severočeské doly chápeme jako svého tradičního partnera a během několika let úzké spolupráce se nám podařilo zrealizovat nejen velké investiční akce, jakými byly například rekonstrukce školní jídelny, nový kabát tělocvičny, ale také nejrůznější poznávací cesty připomínající českou historii a výlety do akvaparků nebo naučně‑zábavních center pro mládež. Ještě před prázdninami jsme díky SD opět byli v zábavním parku Belantis u Lipska. Všechny tyto výjezdy se těší u žáků velké oblibě,“ připomněl ředitel školy Petr Kratochvíl.

Mohlo by vás zajímat:
VIDEO: Jak se rodí kolosy na čtyřech kolech
Rypadlo váží jako 2700 škodovek
Největší bagr na světě udělal kariéru ve filmu