Doba čtení:1 m, 4 s

Je to jedno z pouhých tří výukových zařízení na světě, a proto se do Edwards Demonstration and Learning Center v Peorii v americkém státě Illinois sjíždějí lidé z celého světa, aby se seznámili s technikou společnosti Caterpillar.

Díky dvěma krytým arénám, 720 akrům půdy a sedmi venkovním předváděcím stanovištím vyučuje Edwards Demonstration and Learning Center zákazníky a prodejce praktickému školení.

Máme krásné žluté stroje a vše je vybaveno nejmodernějšími technologiemi,“ řekl serveru 25newsnow.com manažer centra Chad Cremeens.

Kromě špičkové techniky čeká na návštěvníky také skvěle vyškolený personál. „U instruktora demonstrátora hledáme někoho, kdo má alespoň deset let praxe v oboru. Nejen někoho, kdo umí ovládat bagr nebo nakladač, ale umí je ovládat na velmi vysoké úrovni a napříč všemi produktovými řadami,“ vysvětlil manažer provozu v terénu Nathan Myers.

V Číně prodávají uhlí v přímém televizním přenosu

„Šikovné kočky“ se zde snaží předvádět zařízení ve stejném prostředí, v jakém je budou potřebovat zákazníci na práci. Prodávají stroje pro všechny práce, včetně stavebnictví, těžby a zemědělství.

Máme tu staveniště Corey, krásnou bramborovou hlínu, také pískovnu a další protředí, do kterých můžeme stroje umístit, abychom se pokusili napodobit staveniště zákazníka,“ řekl Cremeens.

Předváděcí a školicí středisko Edwards není běžně přístupné veřejnosti, ale prodejci a zákazníci mohou obdržet pozvánku prostřednictvím svého místního prodejce Caterpillar.