Co plánují politické strany v energetice?

Volby do Poslanecké sněmovny Parlementu ČR se uskuteční 20. – 21. října. Foto: wikipedia.org Ervin Pospíšil

Situace v Německu ukazuje, že politické rozhodování může mít na budoucnost energetiky zásadní vliv. Co chystají v oblasti energetiky české politické strany? Stane se energetika jedním z klíčových témat nadcházejících voleb?

Budou se stavět nové jaderné reaktory? Zůstane uhlí i nadále strategickou surovinou? Budou pokračovat miliardové podpory obnovitelným zdrojům. Odpovědi na tyto i řadu dalších otázek se můžete dozvědět na moderovaném semináři „Budoucnost české energetiky ve světle volebních programů politických stran“, který se uskuteční 22. září 2017 od 9 hodin v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Seminář pořádá Hospodářský výbor PSP ČR a Hospodářská komora ČR.

Čtěte také:
Nové emisní limity vyjdou na miliardy
Němci pálí uhlí stejně jako Češi

Hlavními mluvčími budou kandidáti politických stran, kteří budou diskutovat strategické cíle české energetiky tak, jak je odrážejí volební programy jednotlivých politických stran pro parlamentní volby 2017. Diskuze se kromě politiků zúčastní také představitelé odborné a podnikatelské veřejnosti, kteří se zabývají energetikou.

Názory jednotlivých politických stran, které na semináři zaznějí, vám přinese server iUHLI.cz.

Mohlo by vás zajímat:
VIDEO: Jak se rodí kolosy na čtyřech kolech
Největší bagr na světě udělal kariéru ve filmu
VIDEO: Extrémní golfové hřiště na korbách náklaďáků