Svatební obřad proběhl na obřím dumperu

Jste fanoušek pořádných náklaďáků? A čeká vás navíc v blízké době svatba? Neváhejte a práskněte do toho stejně jako nadšenec značky Komatsu v americkém Las Vegas. Se svou vyvolenou se nechal oddat na plošině obřího dumperu.

Většina zamilovaných sní o romantických svatbách na sněhobílých plážích v Tichomoří nebo Karibiku, jiní vybírají pohádkové destinace v podobě hradů a zámků, řada volí klasiku a své „ANO“ si řeknou na obecním úřadě.  Jsou pak ale i odvážnější typy, kteří se nebojí svůj den D, například spojit se svým společným koníčkem. A tak jsme už mohli vidět svatby v potápěčském obleku pod vodou, svatbu v letadle zakončené společným volným pádem, svatbu přímo na fotbalovém stadionu v poločasové  přestávce zápasu apod.

Čtěte také:
VIDEO: Jak složit bagr za 90 vteřin
VIDEO: Největší hydrostatický buldozer na světě

Jeden americko-ruský pár se toho taky nebál. Svůj svatební obřad se rozhodl uspořádat v americkém Las Vegas. To ale není nic zvláštního. Toto oblíbené letovisko všech nadšenců nespoutané zábavy je ostatně mekkou netradičních svateb. Náš pár, o kterém píšeme, nebyl rozhodně pozadu. Svůj manželský svazek totiž stvrdil přímo na jednom z nejvýznamnějších veletrhů těžební techniky MINExpo 2016, který proběhl koncem tohoto září. A protože, jak uvedl sám ženich v přiloženém videu, hledali skutečně zajímavé místo pro oddání, své „ANO“ si řekli na plošině dumperu Komatsu 930E. Důvod pro to měli prozaický. Kromě toho, že chtěli mít skutečně nezapomenutelnou vzpomínku, tak svou roli evidentně hrálo i to, že ženich pracoval v Rusku právě pro značku Komatsu. A protože svou práci zřejmě miluje stejně jako svou novomanželku, nerozmýšleli se dlouho. Minimálně ne ženich. Ten je na videu evidentně celou akcí nadšený, nevěsta však působí poněkud zakřiknutě. Možná ji to ale její novopečený manžel vynahradí svatební cestou.  Třeba do nějakého zajímavého lomu.

Mohlo by vás zajímat:
VIDEO: Jak se rodí kolosy na čtyřech kolech
Rypadlo váží jako 2700 škodovek
Největší bagr na světě udělal kariéru ve filmu